Szkolny konkurs „Kartka z życia szkolnych pokoleń”

Cele Konkursu

1. Włączenie do aktywnego udziału uczniów w obchody Jubileuszu 80-lecia Zespołu Szkół w Sokołowie Małopolskim.
  2. Umożliwienie młodzieży zaprezentowania umiejętności plastycznych, wyrażenia wrażliwości artystycznej oraz wykazania się aktywnością twórczą.
  3. Stworzenie możliwości prezentacji swoich prac oraz konfrontacji dokonań młodych twórców.

Warunki uczestnictwa

1. Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów Zespołu Szkół w Sokołowie Małopolskim.
  2. Prace należy wykonać dowolną techniką plastyczną, np. ołówek, kredka, pastele, farby akrylowe, akwarele.
  3. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę, format A3.
  4. Na odwrocie każdej pracy należy trwale umieścić imię, nazwisko, klasę autora pracy.
  5. Wykonane prace należy dostarczyć do Pani Renaty Kotuli do dnia 25 kwietnia 2024 roku.
  6. Prace dostarczone po terminie nie biorą udziału w konkursie.

Postanowienia końcowe konkursu

1. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 10 maja 2024 roku.
  2. Dla trzech laureatów przewidywane są dyplomy i nagrody książkowe.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie !