“Symulacje sukcesu – przedsiębiorcza młodzież”

W naszej szkole realizujemy projekt pt. “Symulacje sukcesu – przedsiębiorcza młodzież”, którego celem jest rozwijanie umiejętności przedsiębiorczych, finansowych i ekonomicznych wśród młodych osób. W ramach planowanych działań przeprowadzonych zostanie 100 godzin warsztatów edukacyjnych “Młody Ekonomista”, gdzie uczniowie będą samodzielnie zarządzać własną firmą w ramach Branżowej Symulacji Biznesowej odbędą się również rozgrywki w Chashflow.

Projekt skupia się na przygotowaniu młodych ludzi do życia w świecie biznesu. Jego celem jest nie tylko przekazywanie wiedzy, ale także uczenie się na własnych doświadczeniach w sposób ciekawy i kreatywny. Podczas warsztatów, gier i symulacji biznesowych uczestnicy będą mieli możliwość zrozumienia, jakie są konsekwencje podejmowania decyzji w firmie oraz jak efektywnie działać w zespole aby osiągnąć sukces.

Zapraszamy chętnych uczniów do zgłaszania swojego udziału w projekcie do Pani Katarzyny Walickiej.

Projekt dofinansowany przez Fundację Empiria i Wiedza w programie „Kierunek Sukces”.