ROK SZKOLNY 2022/2023 ROZPOCZĘTY
Wprowadzenie sztandaru i odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego zainaugurowały nowy rok szkolny 2022/2023 w Zespole Szkół w Sokołowie Młp. Społeczność uczniowską, a w szczególności uczniów rozpoczynających naukę w klasach pierwszych, przywitała przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Kinga Furman. Następnie głos zabrał Antoni Kula Dyrektor Szkoły, który w słowach kierowanych do nauczycieli, młodzieży oraz rodziców podkreślił rolę wiedzy w życiu człowieka oraz jak bardzo ważne w edukacji szkolnej jest stawianie sobie kolejnych celów, które powinny prowadzić do sukcesu. Zaznaczył, że szkoła to nie tylko nauka, ale też miejsce, gdzie liczy się przyjaźń i empatia. W czasie uroczystości przekazano także życzenia od Wicestarosty Marka Sitarza oraz Starosty Rzeszowskiego Józefa Jodłowskiego.
Podczas uroczystości powitano także nauczycieli, którzy w tym roku dołączyli do Grona Pedagogicznego: p. Annę Jaskot, p. Katarzynę Walicką oraz ks. Bartłomieja Ołyńca. Po jej zakończeniu, nastąpiły pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami.
Nowy rok szkolny w 5 oddziałach rozpoczęło 126 uczniów klas pierwszych. Łącznie do szkoły uczęszcza 460 uczniów