Dzień Otwarty Zespołu Szkół w Sokołowie Młp.

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, które będzie miało miejsce w dniu 22.03.2024r. (piątek) o godzinie 10:00. Będzie to świetna okazja, aby z bliska obejrzeć budynek szkoły, zajrzeć do klas, pracowni czy na salę gimnastyczną. Warto nas odwiedzić, zapoznać się z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół i poczuć panującą tu atmosferę.
Program Dnia Otwartego obejmuje:
1. Program artystyczny przygotowany przez uczniów.
2. Prezentacje zawodów.
2. Spotkanie z nauczycielami.
3. Zwiedzanie szkoły.
5. Rozmowy z uczniami.

Podczas Dnia Otwartego będziecie mieli okazję spotkać uczniów, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami szkolnymi. Dowiecie się jak u nas wygląda codzienne życie ucznia, co dzieje się ciekawego, czym oprócz nauki zajmuje się młodzież w naszej szkole, a także jakie korzyści płyną z uczestniczenia w różnych kołach pozalekcyjnych. Poznacie nowoczesne wyposażenie pracowni oraz przestrzeni przeznaczonych do nauki i rozwoju.