XXIV edycja Wojewódzkiego Konkursu „Podkarpacka Tęcza”

W dniu 18 kwietnia 2024r. w Zespole Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Dynowie uczestniczyliśmy w uroczystej gali rozdania nagród podczas XXIV edycji Wojewódzkiego Konkursu „Podkarpacka Tęcza”.
Głównym celem konkursu była popularyzacja historii i miejsc związanych z Podkarpaciem, a tematem przewodnim były ”Legendy Podkarpacia – ludzie, miejsca i historia”.
Konkurs przeprowadzony został w kategorii plastycznej, fotograficznej i multimedialnej.
Wśród laureatów konkursu znaleźli się również uczniowie naszej szkoły, którzy przygotowali prace konkursowe pod opieką merytoryczną pani Renaty Kotuli.
Laureatami konkursu zostali Julia Pikor w kategorii plastycznej, a Rafał Piersiak w kategorii fotograficznej. Uczniowie uzyskali II miejsce w wymienionych kategoriach.
To wielki sukces uczniów naszej szkoły i wyróżnienie wśród młodzieży z całego Podkarpacia.
Dzięki takim inicjatywom Podkarpacie może być dumne z młodych pokoleń, które nie tylko pielęgnuje dziedzictwo swoich przodków, ale także tworzy nową cząstkę naszej kultury.
Serdecznie gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w innych konkursach!

Renata Kotula