ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

W piątek 24 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Uczniowie Zespołu Szkół w Sokołowie Młp. otrzymali świadectwa, a wraz z nimi promocję do kolejnej klasy.

Tradycyjnie, podczas uroczystości dyrektor Antoni Kula wręczył wyróżnienia dla uczniów, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce w zakończonym już roku szkolnym oraz promowali szkołę, biorąc udział w olimpiadach i konkursach. Uczniów z “paskiem” na świadectwie było wielu. Ponadto dyrektor przedstawił kandydatów do stypendium Prezesa Rady Ministrów, którymi zostali: Kinga Słonka z Liceum Ogólnokształcącego oraz Jakub Gut i Bartłomiej Kocieł z Technikum. Życzył uczniom zasłużonego, ale bezpiecznego wypoczynku, pełnego przygód, wycieczek i czasu spędzonego z rodziną i przyjaciółmi.

Dyrektor podziękował rodzicom za pomoc i wsparcie jakie okazywali zarówno swoim dzieciom, jak i nauczycielom. Na zakończenie skierował swoje słowa do Grona Pedagogicznego: „Minął kolejny rok szkolny, który postawił przed nami wiele wyzwań i trudności. Cały czas mierzymy się ze skutkami nauki zdalnej. Dziękuję Wam za trud włożony w pracę, za wsparcie i wytrwałość w dążeniu do naszych celów. Przed nami chwila wytchnienia, czas, by odłożyć obowiązki i skupić się na sobie i swoich bliskich. W ciągu roku wciąż żyjemy sprawami szkolnymi, nawet w czasie wolnym. Pora, by odpocząć, aby z nowym rokiem być gotowym do kolejnych wyzwań”.