Wycieczka do Warszawy

44 uczniów naszej szkoły z klas I, II i III Liceum i Technikum w dniu 29 kwietnia uczestniczyło w jednodniowej wycieczce szkolnej do Warszawy. We wczesnych godzinach porannych wyjechaliśmy do Warszawy. Podczas pobytu uczniowie mieli możliwość zwiedzić Centrum Nauki Kopernik, gdzie mogli pobudzić swoją ciekawość, swobodnie obserwować, eksperymentować i konstruować a także oglądać multimedialne ciekawostki. Odwiedziliśmy, także Muzeum Pieniądza NBP, gdzie poznaliśmy historię pieniądza, mogliśmy wejść do skarbca i tam wziąć do ręki prawdziwą sztabkę złota. Oprócz zwiedzania muzeów, uczniowie mogli podziwiać Warszawę z 33 piętra Pałacu Kultury oraz przejechać dwie stacje metrem. Odwiedziliśmy także Syrenkę Warszawską nad Wisłą.
W drogę powrotną z Warszawy wyruszyliśmy o godz. 18, uczniowie po całym dniu zwiedzania byli trochę zmęczeni ale była to dla nich miła odmiana.

Organizatorzy: Pani Krystyna Gorczyńska, Pani Renata Bytnar – Chmiel