„Powiatowy Konkurs z Wiedzy Prawnej”

W dniu 25 kwietnia 2023 roku w Starostwie Powiatowym w Rzeszowie odbył się Konkurs z Wiedzy Prawnej Powiatu Rzeszowskiego zrealizowany przez Pasiekę – Fundację Rozwoju i Wsparcia pod honorowym patronatem Starosty Rzeszowskiego – pana Józefa Jodłowskiego.

W zmaganiach konkursowych uczestniczyli uczniowie trzech szkół: Zespołu Szkół w Sokołowie Małopolskim, Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Głogowie Małopolskim oraz Zespołu Szkół w Tyczynie.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Angelika Makarska, Bartłomiej Matuła, Sylwia Morchal, Wiktoria Przybysz, Maja Stopyra i Krzysztof Walicki.

W lutym 2023 roku Prezes Zarządu Fundacji Pasieka – pan adw. Karol Grześkiewicz przeprowadził szkolenie prawne dla klas I-III LO.
Laureatami konkursu zostali:
I. Krzysztof Walicki – Zespół Szkół w Sokołowie Małopolskim,
II. Paulina Lis – Zespół Szkół w Tyczynie,
III. Oliwia Urban – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Głogowie Małopolskim.

Serdecznie gratulujemy wyników naszym uczniom, a w szczególności zwycięstwa w całej rywalizacji Krzysztofowi Walickiemu!