Biblioteczne “opowieści” ;)

Witajcie drodzy uczniowie i pracownicy Szkoły,

Mam radosną nowinę dla wszystkich miłośników książek! W związku z licznymi prośbami uczniów, biblioteka właśnie uzupełniła swoje zbiory o wiele nowych pozycji, które z pewnością zainteresują czytelników w każdym wieku. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia biblioteki szkolnej i skorzystania z naszych zasobów.

W zbiorach znajdziecie wiele nowości wydawniczych, bestsellerów oraz hitów z TikToka. Posiadamy bogaty wybór literatury młodzieżowej, romansów, książek detektywistycznych, podróżniczych, kryminałów, biografii i wiele innych. Nasze zbiory są stale uzupełniane, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Przypominamy również, że na stronie internetowej www.biblioteka.zssokolow.edu.pl, można sprawdzić aktualną dostępność książek, zrobić ich rezerwację oraz skontrolować stan konta czytelniczego. Wystarczy zalogować się swoimi danymi z Dziennika.

Szczegółowe zestawienie nowych pozycji książkowych znajduje się pod adresem: www.tiny.pl/wbfhx.

Katarzyna Walicka – Bibliotekarz