szybki kontakt:ikona telefonu      ikona koperty
COVID-19

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Rzeszowie informuje, że powstała kampania rządowa na rzecz szczepień przeciw COVID-19, która jest koordynowana przez Kancelarię Rady Ministrów. Kampania informacyjna #Szczepimysię powstała aby uświadamiać, informować i rozwijać wszelkie wątpliwości na temat szczepionki i szczepień w taki sposób, żeby każdy w mieszkańców miał dostęp do rzetelnych i sprawdzonych informacji.
Na stronie internetowej https://www.gov.pl/web/szczepimysie/materialy-dla-mediow znajdziecie Państwo wiele przydatnych materiałów edukacyjnych i informacyjnych. Oprócz najważniejszych tematów dot. szczepionek i szczepienia można zapoznać się z wypowiedziami ekspertów.
Na stronie internetowej https://www.gov.pl/web/szczepimysie/pytania-i-odpowiedzi znajdziecie Państwo odpowiedzi na większość nurtujących pytań dot. szczepionki i szczepień.
Strona internetowa https://www.gov.pl/web/szczepimysie/dlaczego-warto-sie-zaszczepic-przeciwko-covid-19 odpowie na pytanie dlaczego warto się zaszczepić.

logoset EFS, Kapitał Ludzki Narodowa Strategia Spójności, Przejdź na zawodostwo, Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA

Zespół Szkół w Sokołowie Młp.

ul. Lubelska 37, 36-050 Sokołów Młp.
tel/fax: 17 7729 009
e-mail: zssokolow@wp.pl