szybki kontakt:ikona telefonu      ikona koperty
COVID-19

wos29 Finał WIelkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się 31 stycznia 2021 roku. Nasz sztab zakończył zbiórkę wynikiem 15 609,07 PLN.

Tegoroczny Finał odbył się w szczególnych warunkach, z powodu epidemii został przełożony o trzy tygodnie i gdy się już odbył nie towarzyszyły mu tradycyjne koncerty i imprezy masowe. Tym większe brawa należą się wolontariuszom naszej Szkoły, mimo trudnych warunków udało im się zebrać imponującą kwotę. Do zeszło rocznego rekordu nieco nam zabrakło, ale i tak udało nam się osiągnąć drugi najlepszy wynik od początku działalności naszego Sztabu.

Pozdrawiamy też sztab z Tyczyna, który zorganizował w tym roku rajd rowerowy do Warszawy, a którego uczestników gościliśmy u nas wczesnym rankiem w dniu Finału.

Wielkie dzięki dla wszystkich uczestników, wolontariuszy, organizatorów i każdego kto w dniu finału wsparł WOŚP. Chcielibyśmy też podziękować lokalnym przedsiębiorcom z Sokołowa Małopolskiego: Groszek W. Walicki, Groszek R. Patro, ABC P. Pikor, Delikatesy Centrum, którzy wspierali nas w tym roku i umożliwili zbiórkę do puszek stacjonarnych.

Adam Woś

logoset EFS, Kapitał Ludzki Narodowa Strategia Spójności, Przejdź na zawodostwo, Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA

Zespół Szkół w Sokołowie Młp.

ul. Lubelska 37, 36-050 Sokołów Młp.
tel/fax: 17 7729 009
e-mail: zssokolow@wp.pl