21. Powiatowy Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Ziemia – Nasz Dom” pod hasłem: „Podwodny świat”

Dnia 13 maja 2022r. w Miejsko Gminny Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Sokołowie Małopolskim odbyła się uroczysta gala związana z podsumowaniem konkursu i uroczystym wręczeniem nagród.
Głównym celem tego konkursu było propagowanie wiedzy przyrodniczej, dostrzeganie zależności między człowiekiem, a otaczającym go środowiskiem oraz wychowanie dzieci i młodzieży w poszanowaniu przyrody. Konkurs był realizowany w różnych kategoriach wiekowych.
Komisja konkursowa oceniła 358 nadesłanych na konkurs prac plastycznych z 29 placówek oświatowo-kulturalnych oraz osób indywidualnych z terenu powiatu rzeszowskiego i leżajskiego. Wśród uczestników konkursu znaleźli się również uczniowie naszej szkoły.
W związku z tak dużym zaangażowaniem uczniów w poruszenie tak ważnej tematyki, jaką jest ochrona przyrody, opiekunowie konkursu postanowili nagrodzić reprezentantów poszczególnych szkół symbolicznymi dyplomami oraz drobnymi upominkami.
Uczennica naszej szkoły Julia Pieniążek z klasy IAT uzyskała wyróżnienie w postaci nagrody i pamiątkowego dyplomu.
Serdecznie gratuluję Julii i dziękuję za zaangażowanie oraz godne reprezentowanie w konkursie naszej szkoły.

Renata Kotula