COVID-19 Rekrutacja - Wnioski

szczepieniaDyrektor Zespołu Szkół w Sokołowie Młp. w związku z zaleceniem upowszechnia wśród uczniów i ich rodziców informacji dotyczących akcji szczepień informuje że, Ministerstwo Edukacji i Nauki przygotowało pakiet informacyjny na temat organizacji szczepień w szkołach. W materiałach znalazły się dane dotyczące m.in. zasad informowania rodziców i uczniów o możliwości szczepienia młodzieży oraz zgłaszania się chętnych. Oddzielny materiał został poświęcony kwestii obecności rodziców podczas szczepienia dziecka przeciw COVID-19. W materiałach znalazła się też deklaracja na szczepienie, którą w przypadku podjęcia decyzji o szczepieniu, należy złożyć do 12 września 2021 r. do dyrektora szkoły.

Antoni Kula
Dyrektor Zespołu Szkół w Sokołowie Młp.

więcej pobierz plakat