COVID-19 Rekrutacja - Wnioski

Marta ach„Patriotyczna Droga Krzyżowa- Mały Katyń Ziemi Sokołowskiej”

Już poraz kolejny uczniowie naszej szkoły brali udział w edycji Międzypowiatowego Konkursu Plastyczno-Literackiego „Patriotyczna Droga Krzyżowa- Mały Katyń Ziemi Sokołowskiej” zorganizowanego pod Patronatem Instytutu Pamięci Narodowej Oddziału w Rzeszowie, Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Sokołowie Młp. oraz Towarzystwa Miłośników Ziemi Sokołowskiej. Wśród wyróżnionych laureatów w kategorii plastycznej „Wybrana Stacja Drogi Krzyżowej” uczennica naszej szkoły Marta Łach 2ATg uzyskała nagrodę.
Podzielam sukcesy uczniów, którzy poprzez udział w konkursie odnieśli się nie tylko do poznania naszej lokalnej historii, ale również dali świadectwo pięknej patriotycznej postawy i twórczego podejście do tragicznych wydarzeń tamtego okresu.

Renata Kotula