COVID-19 Rekrutacja - Wnioski

14.06.2021 na Strzelnicy Partyzant odbyły się Pierwsze Szkolne Zawody Strzeleckie w Sokołowie Małopolskim. Uczniowie Zespołu Szkół, których zdecydowaną większość stanowili strzelcy z Jednostki Strzeleckiej 1914 im. ppor. Jakuba Darochy w Sokołowie Małopolskim, rywalizowali w dwóch konkurencjach karabinka bocznego zapłonu oraz pistoletu bocznego zapłonu. Pod bacznym okiem instruktorów uczniowie doskonali swoje umiejętności strzeleckie. W ramach tego wydarzenia strzelcy zorganizowali także punkty nauczania z pierwszej pomocy przedmedycznej z wykorzystaniem defibrylatora AED oraz zakładania opaski uciskowej i opatrunków.
Po zaciętej rywalizacji wyniki przedstawiały się następująco:
1 miejsce - Dawid Gancarz 3aT
2 miejsce - Bartosz Krząstek 2cTp
3 miejsce - Patryk Maślanka 1aT
Wyróżnienia:
Najlepiej Strzelająca - Malena Majka 1aL
Najlepiej strzelający/ca z pistoletu - Dawid Gancarz 3aT
Najlepiej strzelający/ca z karabinka - Malena Majka 1aL
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i sportową rywalizację. Dyrekcji Zespołu Szkół oraz Radzie Rodziców dziękujemy za organizację turnieju oraz nagrody rzeczowe.
Więcej zdjęć znajduje się na szkolnym Facebook'u pod tym postem.