COVID-19 Rekrutacja - Wnioski

eraz4W dniu 31 maja 2021r. uczniowie naszej szkoły wyjechali do Austrii w ramach projektu ,,Przez staże po doświadczenie”. Wyjazd finansowany jest programu Erazmus+. Umiejętności językowe i zawodowe będzie doskonaliło 15 uczniów odbywając staż w przedsiębiorstwach w Austrii. Uczniowie są przyjmowani przez 10 przedsiębiorców. Młodzież zapozna się z funkcjonowaniem przedsiębiorstw na rynku zagranicznym. Zapozna się z inną kulturą, metodami i organizacją pracy tak, aby zdobić wiedzę w innych dziedzinach. Opiekun: Pan W. Przybyło.