COVID-19 Rekrutacja - Wnioski

Wychodząc naprzeciw ewentualnym trudnościom i problemom uczniów jak i rodziców po okresie nauki zdalnej, zostają uruchomione stałe dyżury pedagoga szkolnego. Aby uzyskać pomoc i wsparcie w trudnym czasie uczniowie mogą zgłaszać się w poniedziałki i wtorki od 8.00 do 12.00 oraz środy, czwartki, piątki od 9.00 do 13.00. Natomiast dyżury dla rodziców odbywać się będą w poniedziałki i piątki od 16.00 do 17.00. Można się także kontaktować elektronicznie poprzez dziennik lub pocztę pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pod numerem tel. 17 77 29 009 wew. 25.