logo

Od wrześnie 2021r. ZS w Sokołowie Małopolskim będzie realizował projekt ,,Od wiedzy do praktyki". Jest on skierowany do uczniów Liceum Ogólnokształcącego. W ramach projektu 30 uczniów weźmie udział w wyjeździe do szkół partnerskich w Hiszpanii. Wyjazd będzie trwał 7 dni.  Celem projektu jest podniesienie i rozwój kompetencji kluczowych w zakresie praktycznego wykorzystania treści z podstawy programowej języka angielskiego na lekcjach przedmiotów matematyczno- przyrodniczych. Więcej informacji o projekcie oraz o zasadach rekrutacji, zostanie przekazanych za pośrednictwem strony internetowej w maju 2021 r., a w przypadku powrotu na zajęcia stacjonarne do szkoły na godzinach do dyspozycji wychowawcy.