COVID-19

bakcylW dniu 16 kwietnia 2021 roku klasa II dT wzięła udział w zajęciach on-line w ramach programu Bankowcy dla Edukacji Finansowej Dzieci i Młodzieży BAKCYL. Zajęcia zostały zorganizowane przez Panią Wicedyrektor Annę Kolano. Młodzież z dużym zainteresowaniem uczestniczyła w lekcji projektu BAKCYL: Moje finanse – myślę przedsiębiorczo.

Wideokonferencję prowadził pan Krzysztof Ostafiński wolontariusz projektu BAKCYL – ekspert z zakresu bankowości. Zajęcia pogłębiły uczniom wiedzę z zakresu rynku finansowego, uświadomiły w jaki sposób bezpiecznie korzystać z różnych usług finansowych, a także jak zarządzać swoimi finansami w przyszłości czy unikać niepotrzebnych zobowiązań finansowych.

Składamy serdeczne podziękowania za możliwość uczestniczenia w ciekawych lekcjach projektu BAKCYL.