szybki kontakt:ikona telefonu      ikona koperty

Zajęcia dodatkowe dla uczniów w roku szkolnym 2018/2019

l.p.

Rodzaj zajęć

Prowadzący nauczyciel

Klasa, dzień tygodnia, godzina,  sala

1.        

STRZELEC

Łukasz Dec

Wszystkie, środa, 15:00, dziedziniec i 120

2.        

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z matematyki

Agnieszka Pomykała

Kl.4aT, czwartek, 8.00,s.208

Kl.4bT, środa, 8.00, s.208

3.        

Zajęcia z matematyki

Anna Kolano

III AT środa 14.05

4.        

Zajęcia z matematyki

Anna Kolano

II AT poniedziałek 13.15

5.        

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z j. angielskiego

Agnieszka Bałut

III aLO piątek 7.15 sala 108

6.        

Zajęcia wyrównawcze z historii

Agata Jaskot

Klasa I a LO, II a T, poniedziałek, godzina 14.05-14.50, sala 218

7.        

Konsultacje z przedmiotów zawodowych mechanicznych

Artur Piecuch

III AZ III BZ I AB

8.        

Przygotowanie do matury z biologii

Krzysztof Pustkowski

III LO środa 7.30-8.45 sala 203

9.        

Poszerzanie wiedzy z biologii

Krzysztof Pustkowski

II LO poniedziałek 14.00 – 14.45 sala 203

10.    

Kółko z fizyki

Tomasz Nowak

Wtorek 14.05 – 14.50 (uczniowie klasy 4 a T + chętni uczniowie)

11.    

Konsultacje z fizyki

Tomasz Nowak

Zainteresowani uczniowie, termin ustalany w zależności od potrzeb i możliwości uczniów) sala 120

12.    

Kółko dla Maturzystów

Lidia Watras

Kl .IV A T

Czwartek, 14.05 – 15.30, sala 116

13.    

Kółko przygotowujące do matury z chemii

Anna Smotryś

Klasa III ALO, środa, 14.05 – 14.55, sala 118

14.    

Warsztaty z chemii

Anna Smotryś

Klasa II ALO

15.    

Zajęcia z dietetyki

Anna Smotryś

Klasa IBT

16.    

Konsultacje maturalne z geografii

Sławomir Superson

Klasy IV Technikum

Klasy III LO

Poniedziałek, 8.00-8.45

Sala 205

17.    

Konsultacje maturalne

E. Dolecka-Rychel

Kl. III A LO piątek 13.15-14.00

18.    

Szkolne Koło Wolontariatu

Miąsik Andrzej

KL.III LO,II,LO, II BT.

19.    

Zajęcia dla maturzystów rozszerzenie
zajęcia indywidualne

Renata Furman

 

KL.III LO środa 8:00

            Piątek 13:15

Wtorek 13:15

20.    

Konsultacje z j. polskiego

( w razie potrzeby).

Grzegorz Macek

Kl. I a, II Ta, II a.

Środa, godz. 14.05 – 14.50.

21.    

Zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego

Karolina Pastuła

Kl. III aT, Kl. IV bT

Pon. 14:55-15:40

22.    

Zajęcia z języka niemieckiego

Joanna Wilczak

Kl. II i I środa 7.20

23.    

Przygotowanie do egzaminu zawodowego

Marzena Sobczuk – Puc

III at  IV bt piątek 14.05-14.50

24.    

Kółko z grafiki komputerowej

Adam Woś

Środa 14.05

25.    

Zajęcia przygotowujące do matury z matematyki

Renata Furman

Środa 8.00, 13.15-14.45

26.    

SKS

Piotr Kobylarz

Wtorek czwartek 15.00-16.00

27.    

Zajęcia przygotowujące do matury z języka polskiego

Renata Furman

IV aT IV bT  piątek 13.15-14.00

28.    

Konsultacje dla maturzystów

Marcjanna Dec – Nitkiewicz

IV bT piątek 14.05

       

 

 

Szczęśliwy numerek:

Projekty:

logoset EFS, Kapitał Ludzki Narodowa Strategia Spójności, Przejdź na zawodostwo, Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA

Zespół Szkół w Sokołowie Młp.

ul. Lubelska 37, 36-050 Sokołów Młp.
tel/fax: 17 7729 009
e-mail: zssokolow@wp.pl