Temat

27.09.2018

Spotkanie klasowe z wychowawcą – wybór klasowej rady rodziców, zapoznanie rodziców z WSO, planem pracy wychowawcy, oraz o wymaganiach na poszczególne stopnie z przedmiotów. Spotkanie dyrektora z radą rodziców, wybór prezydium rady rodziców, zatwierdzenie rocznego programu profilaktyczno- wychowawczego, poinformowanie o dniach wolnych od zajęć.

Konsultacje indywidualne – przedstawienie informacji o uczniach.

13.12.2018

Spotkanie klasowe z wychowawcą, poinformowanie rodziców klas maturalnych o ocenach uzyskanych przez uczniów na I półrocze

17.01.2019

Spotkanie klasowe z wychowawcą, poinformowanie rodziców klas nie maturalnych o ocenach uzyskanych przez uczniów na I półrocze.

17.04.2019

Konsultacje indywidualne – przedstawienie informacji o uczniach w klasach nie maturalnych i o ocenach końcowych w klasach maturalnych.

17.06.2019

Spotkanie klasowe z wychowawcą – poinformowanie rodziców uczniów o propozycjach ocen rocznych oraz
o zagrożeniach ocenami niedostatecznymi i oceną naganną lub nieodpowiednią zachowania