COVID-19 Rekrutacja - Wnioski

TurniejDzień Patrona Szkoły miał w tym roku nietypowy przebieg z powodu zdalnego nauczania. Tradycyjny turniej piłki nożnej został zastąpiony przez e-sportowy turniej w League of Legends, który odbył się 19 marca 2021r. Do rozgrywek zgłosiło się aż 10 drużyn, czyli 50 uczniów naszej szkoły. W początkowej fazie turnieju rywalizowali oni w dwóch grupach, dwie najlepsze drużyny z każdej grupy przechodziły do fazy playoffs, gdzie rozegraliśmy półfinały, finał oraz mecz o trzecie miejsce.
Rywalizacja była bardzo zacięta, żadna z drużyn nie chciała odpuszczać, przez co turniej wydłużał się i wydłużał, a ostatecznego zwycięzcę poznaliśmy dopiero po 9 godzinach zmagań. Ostateczna klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:
1 miejsce: Kacper Rembisz (2CTP), Dawid Kiciński (2CTP), Łukasz Kania (2CTP), Kacper Martyna (2BBP), Fabian Surowiec (2DTP)
2 miejsce: Honorata Kutyła (3AT), Wojciech Chmiel (3AT), Krystian Pęcak (3AT), Jakub Krzanowski (3AT), Patryk Rębisz (3AT)
3 miejsce: Sebastian Tarnowski (2CTP), Jakub Handermander (2CTP), Adrian Kiciński (2CTP), Bartek Nowak (2CTP), Witold Sudoł (2CTP)
Wszystkim zwycięzcom gratulujemy, ale warto także docenić MVP całego turnieju. Decyzja była jednogłośna, została nim Honorata Kutyła. Wniosła ona największy wkład w zwycięstwa swojej drużyny. Mimo kilku turbulencji, turniej udało się w miarę sprawnie przeprowadzić i doprowadzić do końca. Warto zaznaczyć, że był przeprowadzany w formule online. Zawodnicy mieli do dyspozycji serwer na platformie Discord, na którym mogli komentować rozgrywki, trenować, a także dzielić się swoimi przemyśleniami. W naszej opinii wszystko wyszło w miarę dobrze, a uczniowie są zadowoleni. Nieuniknione, że i w przyszłych latach powtórzymy takie wydarzenie. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i wspieranie swoich faworytów!