COVID-19

Anita dyplomŚnieg i mróz maluje tajemnicze krajobrazy, a zimowy pejzaż to piękny temat dla miłośników fotografii. Tej niezwykłej porze roku ulegli również uczniowie naszej szkoły, biorąc udział w międzypowiatowym konkursie fotograficznym „Zima z książką” zorganizowanym prze z Bibliotekę Publiczną w Trzebosi.
Anita ksika 11Głównym celem tego konkursu było promowanie czytelnictwa, rozwijanie wrażliwości artystycznej, a także ukazanie piękna zimowego krajobrazu.
Anita ksika 12Laureatką konkursu w kategorii młodzieżowej została uczennica naszej szkoły Anita Rusnarczyk z klasy I Technikum, zajmując pierwsze miejsce.
Anita ksika 13Serdecznie gratulujemy uczennicy zajęcia tak wysokiego miejsca i życzymy aktywnego udziału podyktowanego rozwojem pasji fotograficznych w innych konkursach.
Opiekun: Renata Kotula