COVID-19

pobranelogoNasza szkoła otrzymała Akredytację w programie Erasmus w edycji 2020 na lata 2021-2027. W tym okresie będziemy mogli organizować staże dla uczniów oraz staże i dokształcenie nauczycieli odbywające się za granicą.
Jest do wspaniała informacja dla wszystkich obecnych uczniów Zespołu Szkół w Sokołowie Młp. i każdego ucznia który od września 2021r. rozpocznie naukę w naszej szkole.
Głównymi działaniami, które będziemy realizować w ramach projektu będą to staże zagraniczne dla uczniów. Nowością w tym projekcie będą działania skierowane do nauczycieli którzy będą mogli odbywać staże i kursy za granicą.
Przyznanie Akredytacji jest gwarancją regularnego otrzymywania dofinansowania na działania związane z mobilnością w ramach programu Erasmus.
Na bieżąco będziemy informować uczniów i nauczycieli o działaniach w ramach projektu.