COVID-19

Normalna wersja z DNIEM PATRONAOgłaszamy nabór do turnieju e-sportowego w League of Legends, z okazji Dnia Patrona Szkoły.
Turniej odbędzie się 19 marca 2021 (piątek), od godziny 11.30.
Zgłoszenia do turnieju trwają do 15 marca 2021.. Zgłaszać mogą się zespoły 5-osobowe, składające się wyłącznie z uczniów Zespołu Szkół w Sokołowie Młp., każda drużyna w zgłoszeniu powinna podać: swojego Kapitana, skład drużyny i jej nazwę. Szczegóły dotyczące turnieju znajdują się regulaminie.
Zgłoszenia przyjmować będą:
-nauczyciel informatyki Adam Woś
-uczniowie klasy 4AT, Michał Berkowicz, Mateusz kasica, Sebastian Witkoś
Drużyny zgłaszać się mogą za pomocą platformy TEAMS lub Dziennika elektronicznego.

Zasady udziału i Regulamin turnieju - pobierz

Dla zwycięskich zespołów przewidziane są nagrody.