COVID-19 Rekrutacja - Wnioski

Dnia 8 grudnia 2020r. odbył się etap szkolny Konkursu Wiedzy o Prawie Pracy i Bhp „Poznaj swoje prawa w pracy” organizowanego we współpracy z Państwową Inspekcją Pracy, a przygotowany w naszej szkole przez panią Krystynę Gorczyńską i pana Artura Piecucha. Udział w konkursie wzięło 9 uczniów naszej szkoły.

Zadaniem konkursowym na tym etapie, było udzielenie odpowiedzi na 25 pytań z testu wiedzy z zakresu prawa pracy, w tym przepisów bhp i wyłonienie dwóch uczniów, którzy będą reprezentować szkołę na poziomie regionalnym.

Ze względu na stan epidemii konkurs odbył się w wersji on-line za pomocą aplikacji Microsoft Teams. Uczniowie wykazali się bardzo dobrą znajomością prawa pracy jak również przepisami bhp obowiązującymi w zakładach pracy.

Trzy pierwsze miejsca w konkursie zajęły:

1. Patrycja Hałas – 2bLO
  2. Karolina Lesiczka – 3aLO
  3. Kinga Furman – 2bTg

Dwie osoby z najlepszymi wynikami tj.: Patrycja Hałas i Karolina Lesiczka będą reprezentowały naszą szkołę w etapie regionalnym. Zwycięzcom GRATULUJEMY!

Krystyna Gorczyńska, Artur Piecuch.