COVID-19 Rekrutacja - Wnioski

Stypendium Prezesa Rady Ministrów może być przyznane uczniowi szkoły kształcącej w formie dziennej, która umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości. Wyróżnienie przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

Na rok szkolny 2020/2021 Prezes Rady Ministrów przyznał cztery stypendia naszym uczniom. Są to: Patrycja Hałas i Magdalena Pustkowska z Liceum Ogólnokształcącego
im. T. Kościuszki oraz Dawid Gancarz i Piotr Rodzeń z Technikum. Wysokość stypendium wynosi 3 000 zł i jest wypłacana w dwóch ratach.

W załączniku dyplomy: Dawid Gancarz i Piotr Rodzeń oraz Patrycja Hałas i Magdalena Pustkowska