COVID-19

pomagamyW dniach 26.11 - 04.12. 2020 Samorząd Uczniowski organizuje zbiórkę charytatywną na rzecz pacjentów przebywających na oddziale zakaźnym w szpitalu w Łańcucie. Osoby trafiające na oddziały zakaźne często nie mają możliwości się odpowiednio do tego przygotować; najczęściej ich najbliżsi również przebywają na kwarantannie i nie mogą w związku z tym kupić im podstawowych artykułów higienicznych jak i spożywczych. Pacjentów przebywających na oddziałach zakaźnych nie można odwiedzać, nie można przekazywać im żadnych paczek ani nie mogą oni korzystać ze sklepików szpitalnych - są odcięci od świata. Po konsultacji z pracownikami szpitala, prosimy o przynoszenie do budynku szkoły i pozostawianie w przedsionku artykułów higienicznych i toaletowych pierwszej potrzeby oraz artykułów spożywczych. Potrzebne są miedzy innymi: chusteczki higieniczne, pasty do zębów, szampony do włosów, mydła najlepiej w płynie, podpaski, żele pod prysznic, chusteczki nawilżane, woda mineralna w małych butelkach (0,5l), kawa, herbata, ciastka, soki owocowe, słodycze, owoce np. jabłka, gruszki, mandarynki, paluszki, wafle ryżowe itp. Pamiętajmy, że dobro wraca a każdy z nas lub naszych bliskich może stać się pacjentem oddziału COVID-owego.

Samorząd Uczniowski