COVID-19

W minioną niedzielę 20 września 2020 r. w Turzy odbyły się obchody związane z upamiętnieniem żołnierzy Armii Krajowej zamordowanych przez NKWD w 1944 r. Po skończonych uroczystościach zaproszeni goście udali się na poczęstunek przygotowany w Zespole Szkół  im. Jana Pawła II w Sokołowie Młp. Uczniowie Technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz Cukiernicy i Kucharze Szkoły Branżowej I Stopnia pod opieką p. Magdaleny Puk i p. Karoliny Pastuły, uczestniczyli w obsłudze konsumenckiej zorganizowanego wydarzenia. Młodzież wykazała się ogromną zaradnością i zaangażowaniem, które pozwoliły na nabycie dodatkowych umiejętności w kształceniu praktycznym zawodu.

Składamy serdeczne podziękowania za okazaną pomoc.