Wymagane dokumenty do złożenia w szkole :

- Świadectwo ukończenia szkoły podstawowej.

- Zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty.

- 2 fotografie – opisane imię i nazwisko.

- Karta zdrowia.

- Orzeczenie o niepełnosprawności*.

- Orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego*.

- Opinia Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej*.

- Dyplomy potwierdzające sukcesy w konkursach*.

- Oświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka*.

- Oświadczenie o nauce religii.

- Zaświadczenie lekarskie o braku przeciwskazań zdrowotnych do kształcenia w danym zawodzie – skierowanie na badania do odbioru w sekretariacie szkoły (dot. Technikum i Branżowej Szkoły I stopnia). Przy zgłoszeniu się do lekarza uczniowie muszą mieć zaświadczenie z badań do celów sanitarno – epidemiologicznych (dot. Technikum zawód: technik żywienia i usług gastronomicznych i Branżowej Szkoły I stopnia zawód: kucharz, cukiernik).

- Zaświadczenie do zakładu pracy w sprawie zajęć praktycznych (dot. Branżowej szkoły I stopnia).

* Jeżeli dotyczy

Dokumenty które możesz pobrać ze strony:

- Oświadczenie o nauce religii – druk do pobrania w sekretariacie/pobierz.

- Oświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka – druk do pobrania w sekretariacie/pobierz.

- Zaświadczenie do zakładu pracy w sprawie zajęć praktycznych – druk do pobrania w sekretariacie (dot. Branżowej szkoły I stopnia)/pobierz.

Skierowania na badania lekarskie o braku przeciwskazań zdrowotnych do kształcenia w danym zawodzie można odebrać w sekretariacie szkoły termin wydawania 15.06-10.07.2020r.

Wykaz podmiotów, które w 2020 r. będą wykonywać badania lekarskie kandydatów do szkół ponadpodstawowych pobierz