Wnioski on-line

stypendium 3W dniu 4 lutego 2020 roku w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyła się Gala wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji Narodowej. Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymały uczennice naszej szkoły: Wiktoria Hudela z klasy III LO oraz Karolina Ożóg z klasy III BT., które znalazły się wśród 220 uhonorowanych w ten sposób uczniów z województwa podkarpackiego. Są to uczniowie szkół maturalnych, którzy mogą pochwalić się świadectwem z wyróżnieniem i najwyższą w szkole średnią ocen lub wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki.

stypendium 1stypendium 2Wyróżnionym uczniom wręczały dyplomy Pani Ewa Leniart Wojewoda Podkarpacki i Pani Małgorzata Rauch Podkarpacki Kurator Oświaty.
Uroczystość wręczenia dyplomów uświetniły występy utalentowanych uczniów – między innymi z Państwowej Szkoły Muzycznej w Sanoku. Naszym stypendystkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w karierze naukowej.
Bogusława Chrostek