COVID-19

Od 2020 roku uczniowie naszej szkoły zostali objęci bezpłatną opieką stomatologiczną. Każdy z uczniów (którego rodzic wyrazi zgodę) będzie miał przeprowadzane: badania stomatologiczne, lakierowanie zębów stałych oraz usuwanie kamienia nazębnego. Po każdej wizycie rodzice dostaną pisemną informację o stanie uzębienia. Patronuje nam Gabinet Stomatologiczny Ar-dent, który mieści się w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Sokołowie Małopolskim, co sprawia, że nasi uczniowie mają bezpośredni dostęp do opieki stomatologicznej. Na inne zabiegi stomatologiczne w ramach NFZ tj. leczenie bądź usuwanie zębów można zarejestrować dziecko pod numerem telefonu: 731 211 722.