Wnioski on-line

W pierwszy dzień ferii tj. 13.01.2019 uczniowie naszej szkoły, którzy pod koniec kwietnia wyjeżdżają na miesięczne staże do Hiszpanii oraz Portugalii, wzięli udział w 6-godzinnych zajęciach z języka angielskiego. Zajęcia te odbyły się w ramach projektu ,,Przez staże po doświadczenie’’, który z kolei jest realizowany w ramach programu ERASMUS+ Akcja 1 Mobilność Edukacyjna. Było to pierwsze z czterech takich spotkań. Uczniowie wyjeżdżający na staże do Hiszpanii oraz Portugalii wezmą również udział w zajęciach pogłębiających znajomość i wiedzę o kulturze Hiszpanii i Portugalii oraz rynku pracy w Polsce, Hiszpanii oraz Portugalii. Celem zajęć było doskonalenie umiejętności językowych uczniów, a tym razem zajęcia skupiały się na temacie podróżowania. Uczniowie z pewnością wykorzystają te umiejętności podczas pobytu na stażu za granicą. Pomimo, że zajęcia odbywały się na feriach, frekwencja uczniów była bardzo wysoka.