szybki kontakt:ikona telefonu      ikona koperty
COVID-19 Rekrutacja - Wnioski

9 grudnia w naszej szkole, odbył się po raz kolejny (z inicjatywy szkolnego koła wolontariatu) Świąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy, podczas którego można było nabyć przepyszne czekoladowe pierniczki. Te pięknie udekorowane lukrem królewskim świąteczne ciasteczka wykonali nasi uczniowie, technicy żywienia oraz cukiernicy pod opieką p. Marzeny Sobczuk-Puc oraz p. Karoliny Pastuły.

Pomoc przy pakowaniu pierników zaoferowała p. Magdalena Puk. Organizacja kiermaszu nie byłaby możliwa, gdyby nie ich trud i serce włożone w to przygotowanie. Bardzo serdecznie im dziękujemy za poświęcony czas oraz wszystkim tym, którzy hojnie wsparli naszą akcję.

Podziękowania należą się również czterem uczennicom: Adriannie Nowak (kl.3aLO), Wiktorii Hudeli (kl.3aLO), Magdalenie Pustkowskiej (kl.1aLg) i Aleksandrze Halejcio (kl.1aLg), które zaangażowały się w sprzedaż pierniczków.

Zebrane środki finansowe z kiermaszu zostały przeznaczone na leczenie i rehabilitację 6-letniej Julki z Sokołowa Młp., która jest podopieczną fundacji „Zdążyć z Pomocą”.


Agnieszka Pomykała

logoset EFS, Kapitał Ludzki Narodowa Strategia Spójności, Przejdź na zawodostwo, Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA

Zespół Szkół w Sokołowie Młp.

ul. Lubelska 37, 36-050 Sokołów Młp.
tel/fax: 17 7729 009
e-mail: zssokolow@wp.pl