Pomoc przy pakowaniu pierników zaoferowała p. Magdalena Puk. Organizacja kiermaszu nie byłaby możliwa, gdyby nie ich trud i serce włożone w to przygotowanie. Bardzo serdecznie im dziękujemy za poświęcony czas oraz wszystkim tym, którzy hojnie wsparli naszą akcję.

Podziękowania należą się również czterem uczennicom: Adriannie Nowak (kl.3aLO), Wiktorii Hudeli (kl.3aLO), Magdalenie Pustkowskiej (kl.1aLg) i Aleksandrze Halejcio (kl.1aLg), które zaangażowały się w sprzedaż pierniczków.

Zebrane środki finansowe z kiermaszu zostały przeznaczone na leczenie i rehabilitację 6-letniej Julki z Sokołowa Młp., która jest podopieczną fundacji „Zdążyć z Pomocą”.

Agnieszka Pomykała