Wnioski on-line

W 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej Fundacja Instytut Łukasiewicza zorganizowała konkurs „Mistrzowie i patrioci”. Konkurs miał na celu podnoszenie poziomu wiedzy na temat zasług polskich sportowców dla niepodległości oraz kształtowanie postaw patriotycznych młodzieży.  Uczestnikami mogli być uczniowie szkół ponadpodstawowych oraz klas 7 i 8 szkół podstawowych.  Z naszej szkoły za udział w konkursie nagrodzone zostały  Patrycja Hałas i Marcelina Krzanowska z klasy I b LO. Przygotowały prace na temat Marii Kwaśniewskiej i Heleny Marusarzówny. W nagrodę otrzymały gry planszowe „Mistrzowie i patrioci”. Gratulujemy!

Zdjęcie wykonała Oliwia Sadowy z klasy I b LO.