szybki kontakt:ikona telefonu      ikona koperty
COVID-19 Rekrutacja - Wnioski

Dnia 6 grudnia 2019r. odbył się etap szkolny Konkursu Wiedzy o Prawie Pracy i Bhp „Poznaj swoje prawa w pracy” organizowanego we współpracy z Państwową Inspekcją Pracy, a przygotowany w naszej szkole przez pana Artura Piecucha. Udział w konkursie wzięło 25 uczniów naszej szkoły.

Zadaniem konkursowym na tym etapie, było udzielenie odpowiedzi na 25 pytań z testu wiedzy z zakresu prawa pracy, w tym przepisów bhp i wyłonienie dwóch uczniów, którzy będą reprezentować szkołę na poziomie regionalnym.

Uczniowie wykazali się bardzo dobrą znajomością prawa pracy jak również przepisami bhp obowiązującymi w zakładach pracy. Każdy z uczestników konkursu został nagrodzony upominkami ufundowanymi przez firmę MB Aerospace Rzeszów Sp.z o.o. Główne trzy nagrody zostały ufundowane przez Dyrektora szkoły. Za upominki i nagrody serdecznie dziękujemy.

Trzy pierwsze miejsca w konkursie zajęły:

  1. Wiktoria Hudela – 3ALO
  2. Patrycja Hałas – 1BLO
  3. Ewelina Woś – 1DT

Dwie osoby z najlepszymi wynikami tj.: Wiktoria Hudela i Patrycja Hałas będą reprezentowały naszą szkołę w etapie regionalnym w Rzeszowie. Zwycięzcom GRATULUJEMY!

Artur Piecuch

logoset EFS, Kapitał Ludzki Narodowa Strategia Spójności, Przejdź na zawodostwo, Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA

Zespół Szkół w Sokołowie Młp.

ul. Lubelska 37, 36-050 Sokołów Młp.
tel/fax: 17 7729 009
e-mail: zssokolow@wp.pl