szybki kontakt:ikona telefonu      ikona koperty
Wnioski on-line

logo akcjaPani Katarzyna Walicka realizowała w naszej szkole projekt pn. „Lekcja o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość III”, którego organizatorem jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

Projekt obejmował również możliwość uczestnictwa w konkursie na ciekawe oraz łatwe do zapamiętania hasło promujące Fundusze Europejskie. Pani Katarzyna wzięła udział w konkursie i znalazła się w gronie laureatów. W nagrodę szkoła otrzymała tablicę interaktywną, która z pewnością posłuży naszym uczniom do rozwijania wiedzy i lepszego jej utrwalenia za pomocą efektów wizualnych.

Dodatkowo w ramach realizacji projektu w klasie I a Tg oraz I b Tg Pani Katarzyna przeprowadziła ciekawe zajęcia, podczas których uczniowie wcielili się w rolę młodych przedsiębiorców stawiających pierwsze kroki w świecie biznesu. Podczas lekcji uczniowie zapoznali się z tematyką Funduszy Europejskich oraz możliwości założenia własnej działalności gospodarczej. Na zajęciach poza zdobyciem wiedzy merytorycznej uczniowie mieli okazję zagrać w grę planszową „Czas na Start-up!”.

Poniżej prezentujemy nagrodzone hasło:

Na rzecz rozwijania gospodarki,
Na rzecz budowania polskiej marki.
Fundusze unijne wspierają nas,
Jest to bardzo dobry dla Polski czas.

Dyplom do pobrania 

logoset EFS, Kapitał Ludzki Narodowa Strategia Spójności, Przejdź na zawodostwo, Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA

Zespół Szkół w Sokołowie Młp.

ul. Lubelska 37, 36-050 Sokołów Młp.
tel/fax: 17 7729 009
e-mail: zssokolow@wp.pl