logo akcjaPani Katarzyna Walicka realizowała w naszej szkole projekt pn. „Lekcja o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość III”, którego organizatorem jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

Projekt obejmował również możliwość uczestnictwa w konkursie na ciekawe oraz łatwe do zapamiętania hasło promujące Fundusze Europejskie. Pani Katarzyna wzięła udział w konkursie i znalazła się w gronie laureatów. W nagrodę szkoła otrzymała tablicę interaktywną, która z pewnością posłuży naszym uczniom do rozwijania wiedzy i lepszego jej utrwalenia za pomocą efektów wizualnych.

Dodatkowo w ramach realizacji projektu w klasie I a Tg oraz I b Tg Pani Katarzyna przeprowadziła ciekawe zajęcia, podczas których uczniowie wcielili się w rolę młodych przedsiębiorców stawiających pierwsze kroki w świecie biznesu. Podczas lekcji uczniowie zapoznali się z tematyką Funduszy Europejskich oraz możliwości założenia własnej działalności gospodarczej. Na zajęciach poza zdobyciem wiedzy merytorycznej uczniowie mieli okazję zagrać w grę planszową „Czas na Start-up!”.

Poniżej prezentujemy nagrodzone hasło:

Na rzecz rozwijania gospodarki,
Na rzecz budowania polskiej marki.
Fundusze unijne wspierają nas,
Jest to bardzo dobry dla Polski czas.

Dyplom do pobrania