szybki kontakt:ikona telefonu      ikona koperty
COVID-19

22 listopada po raz pierwszy w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Życzliwości i Tolerancji. Obchody te miały pokazać nam wszystkim jak bardzo jesteśmy od siebie różni, a jednocześnie uwrażliwić na drugiego człowieka, jego poglądy, wygląd, sposób bycia, na to, że ma prawo do własnego zdania.

 

Jak wiele potrafi czasami zmienić uśmiech czy miłe słowo? Wystarczy uśmiechnąć się i być uprzejmym dla drugiej osoby. Czasem życzliwy uśmiech i spojrzenie znaczą o wiele więcej niż zwykła rozmowa. Człowiek życzliwy to osoba nastawiona przychylnie, przyjaźnie, dobra i serdeczna. Tolerancja to szacunek, akceptacja i uznanie bogactwa różnorodności kultur na świecie. Pamiętajmy, że tolerancja to postawa społeczna i osobista odznaczająca się poszanowaniem poglądów, zachowań i cech innych ludzi, a także ich samych.

Podczas Dnia Życzliwości i Tolerancji bawiliśmy się świetnie. Było barwnie i kolorowo, a także smacznie i słodko. Klasa I D T wraz z wychowawczynią panią M. Sobczuk-Puc ugościła wszystkich życzliwych i tolerancyjnych słodkim rogalikiem własnej roboty, za co bardzo serdecznie dziękujemy.

Bądźmy życzliwi i tolerancyjni na co dzień, a nie tylko od święta J

Anna Kozak

logoset EFS, Kapitał Ludzki Narodowa Strategia Spójności, Przejdź na zawodostwo, Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA

Zespół Szkół w Sokołowie Młp.

ul. Lubelska 37, 36-050 Sokołów Młp.
tel/fax: 17 7729 009
e-mail: zssokolow@wp.pl