Wszystkich uczniów naszej szkoły zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie graficznym "Odzyskanie niepodległości przez Polskę". Czekamy na autorskie prace graficzne wykonane przy użyciu różnych narzędzi do projektowania grafiki komputerowej. Dopuszczalne są grafiki 2D wykonane za pomocą dowolnego narzędzia.

Tematyka prac powinna dotyczyć odzyskania niepodległości przez Polskę. Więcej informacji o wymaganiach odnośnie prac konkursowych w Regulaminie konkursu . Termin zgłaszania prac: 26.11.2019r (wtorek). Ogłoszenie wyników dnia 28.11.2019r.

Zgłoszenia prac przyjmowane są przez nauczycieli Informatyki.