Zachęcamy młodzież naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie recytatorskim polskiej poezji patriotycznej pod hasłem "Moja Ojczyzna", który odbędzie się dnia 18 listopada 2019 roku. Jego celem jest pielęgnowanie postaw patriotycznych oraz rozbudzanie i rozwijanie aktorskich uzdolmnień naszych uczniów.

Szczegóły konkursu:

- każdy uczestnik przygotowuje do recytacji jeden utwór o tematyce patriotycznej (trwający nie dłużej niż 3 minuty),

- dobór repertuarunależy skonsultować z nauczycielem j. polskiego,

Przy ocenie będą brane pod uwagę:

- dobór repertuaru,

- opanowanie pamięciowe tekstu,

- zaangażowanie emocjonalne i pomysłowość interpretacji,

- dykcja,

- ogólny wyraz artystyczny

Zgłoszenia prosimy kierować do 13 listopada 2019 roku do nauczycieli polonistów.