Dnia 24 października 2019r. klasy 1aLg i 1aTg uczestniczyły w wycieczce integracyjnej do Pałacu Myśliwskiego Potockich znajdującego się w niedalekim Julinie. Opiekunami byli wychowawcy: mgr A. Pomykała i mgr T. Nowak.
Uczniowie najpierw smażyli kiełbasy przy ognisku, a po zjedzonym posiłku mieli do dyspozycji boisko do siatkówki oraz koszykówki, z których aktywnie korzystali. Ci, którym gry zespołowe nie przypadły do gustu, kibicowali grającym na trybunach lub spacerowali podziwiając przy tym piękną jesień. Nie zabrakło również śpiewu i tańców, którymi niektórzy uczniowie umilali sobie czas. Każdy znalazł miejsce dla siebie. Po skończonych grach i zabawach wszyscy posprzątali po sobie i bezpiecznie wrócili do domu z uśmiechem na twarzy. Więcej zdjęć znajduje się w GALERII >.