EU flag Erasmus vect POSW roku szkolnym 2019/2020 Zespół Szkół w Sokołowie Młp. będzie realizował staże zagraniczne w ramach projektu ,,Przez staże po doświadczenie”. Projekt będzie realizowany w ramach programu ERASMUS+ Akcja 1 Mobilność Edukacyjna. Z naszej szkoły 55 uczniów/uczennic weźmie udział w miesięcznym stażu zagranicznym w przedsiębiorstwach w Austrii, Hiszpanii i Portugalii w kwietniu i maju 2020r. Celem projektu będzie wsparcie uczniów w podnoszeniu wiedzy, kompetencji, umiejętności zawodowych oraz poznanie języka zawodowego niemieckiego, angielskiego, hiszpańskiego, portugalskiego, obcej kultury metod i organizacji pracy tak, aby wykorzystać je w polskich realiach.

Odbierz formularz w sekretariacie szkoły. Termin składania - 16.10.2019r. (środa)!!! Pobierz formularz