DSC 0042Wakacje mają to do siebie, że szybko mijają. Przecież nie tak dawno, bo 19 czerwca na dziedzińcu naszej szkoły pan dyrektor wraz z wychowawcami wręczał świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody najlepszym uczniom. I tak jak dzisiaj pięknie świeciło słońce…Ale „… czas jak rzeka, jak rzeka płynie ...” i oto niepostrzeżenie nadszedł drugi dzień września 2019 r. O godz. 10.30 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 dla uczniów Zespołu Szkół w Sokołowie Młp. Młodzież i grono pedagogiczne przywitał pan dyrektor Antoni Kula oraz pani wicedyrektor Anna Kolano.

DSC 0037DSC 0038Pan dyrektor ciepłe słowa skierował szczególnie do uczniów klas pierwszych, którzy rozpoczną swoją edukację w murach naszej szkoły. Przedstawił także pedagogów, którzy będą ich wychowawcami. Zostali zaprezentowani również nowi nauczyciele. DSC 0029Pan dyrektor wszystkim uczniom życzył wielu sukcesów w nowym roku szkolnym, a nauczycielom dużo cierpliwości i wytrwałości.

E. Dolecka - Rychel