szybki kontakt:ikona telefonu      ikona koperty
Wnioski on-line

jezyk hiszpanski 2Nasi uczniowie odbywający staż zawodowy w Sewilli, uczęszczają na kurs języka hiszpańskiego dwa razy w tygodniu. Zajęcia są prowadzone przez nauczyciela akademickiego - Daniela, który jest pracownikiem uniwersytetu w Sewilli. Daniel zna kilka języków obcych jest bardzo kompetentny a przy tym bardzo sympatyczny.

jezyk hiszpanski 8Lekcje są prowadzone w sposób interesujący i aktywizujący uczniów. Jedne z ostatnich zajęć zostały przeprowadzone w formie gry terenowej na pięknym Placu Hiszpańskim w Sewilli. jezyk hiszpanski 9Gra polegała na wykonaniu 10-ciu poleceń, które były sformułowane w języku hiszpańskim. Trzeba było np. znaleźć osobę grającą na instrumencie, czarnego psa, tradycyjny wachlarz, należało też zapytać kogoś o godzinę lub powitać w języku hiszpańskim, a wszystko to trzeba było udokumentować na zdjęciach lub na filmikach.jezyk hiszpanski 10 jezyk hiszpanski 5Ćwiczenia te były podsumowaniem słownictwa i struktur z poprzednich lekcji, a także praktycznym wykorzystaniem języka. W trakcie tych zajęć na Plaza de Espania, nasz lektor zaprowadził nas na Plac gołębi „Parque de las Palomas, gdzie karmiliśmy gołębie i robiliśmy ciekawe zdjęcia. jezyk hiszpanski 7W przyszłym tygodniu, dn. 29 maja, czeka nas test językowy. Pozytywny wynik testu pozwoli na otrzymanie międzynarodowego certyfikatu, co może zwiększyć szansę na lepszą pracę w przyszłości. 

jezyk hiszpanski 3W ramach projektu „Staże zagraniczne szansą zawodową młodzieży" Projekt Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”. Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego na zasadach programu ERASMUS+.
loga zagranica 1Joanna Baszkiewicz-Macek
Bogusława Chrostek

logoset EFS, Kapitał Ludzki Narodowa Strategia Spójności, Przejdź na zawodostwo, Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA

Zespół Szkół w Sokołowie Młp.

ul. Lubelska 37, 36-050 Sokołów Młp.
tel/fax: 17 7729 009
e-mail: zssokolow@wp.pl