Austria zawodowo 3Uczniowie naszej szkoły: zawód technik informatyk oraz technik żywienia i usług gastronomicznych (15 osób) odbywają staż zawodowy w Austrii w ramach projektu „Staże zagraniczne szansą zawodową młodzieży" Projekt Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”. Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego na zasadach programu ERASMUS+.

Austria zawodowo 15Staż realizowany jest w następujących firmach: Hotel Brennseehof, Albin Otti, Promenaden-Strandhotel Marolt, Pension RaschGasthof Zur Post, Südrast Dreiländereck, Koglers Pfeffermühle s - Hotel & Restaurant, Bioland ARCHE, Seehotel Hoffmann. Austria zawodowo 2Młodzież bardzo jest zadowolona z możliwości zdobywania doświadczenia zawodowego i językowego za granicą. Austria zawodowo 5Po za, kończonym stażu otrzyma certyfikaty i dokument Europass. Młodzież zwiedziała Wenecję, która położona jest północy Włoch. Austria zawodowo 9Wenecja (miasto na wyspie) jest znanym na całym świecie ośrodkiem turystycznym i kulturalnym. Austria zawodowo 12Ze względu na swoją architekturę oraz nietypowe położenie znajduje się na Liście światowego dziedzictwa UNESCO. Bywa określana najpopularniejszym ośrodkiem turystycznym Włoch. Austria zawodowo 11Młodzież zwiedziła najpopularniejsze miejsca w Wenecji: Plac świętego Marka, Bazylika św. Marka oraz odbyła rejs statkiem.

ZACHĘCAM DO POPRAWNIA SPRAWOZDANIA ZE STAŻU POBIERZ

loga zagranica 1Anna Kolano