szybki kontakt:ikona telefonu      ikona koperty
Wnioski on-line

Albufery 3Dnia 18 maja wybraliśmy się z Sewilli na wycieczkę do Albufeiry w Portugalii. To najbardziej tętniące życiem i energetyczne miasteczko na przepięknym portugalskim wybrzeżu Algarve. Albufeira ma piękne plaże położone nad Oceanem Atlantyckim dlatego też, z biegiem lat, z miasteczka rybackiego zmieniła się w miejscowość wypoczynkową. Miasto jest pełne wąskich i stromych uliczek, jednak kierowca naszego autobusu po mistrzowsku sobie poradził z prowadzeniem autokaru w tak trudnych warunkach, za co otrzymał od nas liczne pochwały i gratulacje.

Albufery 4Ten piękny kurort położony jest na klifie, zaś plaża znajduje się na niższym poziomie. Aby się na nią dostać, trzeba zjechać schodami ruchomymi lub windą.Albufery 5 Albufery 10Po krótkim zwiedzaniu zabytkowej części miasta, czyli głównego placu Praca da Republica, zjechaliśmy schodami ruchomymi na plażę, na której spędziliśmy kilka godzin, korzystając z bliskości oceanu i ciesząc się pięknym słońem. Albufery 11Albufery 2Po dość długiej podróży, wróciliśmy do hotelu.

Albufery 9W ramach projektu „Staże zagraniczne szansą zawodową młodzieży" Albufery 7Projekt Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”. Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego na zasadach programu ERASMUS+ 
loga zagranica 1Joanna Baszkiewicz-Macek
Bogusława Chrostek

logoset EFS, Kapitał Ludzki Narodowa Strategia Spójności, Przejdź na zawodostwo, Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA

Zespół Szkół w Sokołowie Młp.

ul. Lubelska 37, 36-050 Sokołów Młp.
tel/fax: 17 7729 009
e-mail: zssokolow@wp.pl