hiszpaniaprogram 4Dnia 14 maja w Dream Hostel Sevilla uczestniczyliśmy w dwugodzinnym warsztacie kulinarnym pod nazwą „Wieczór z paellą”.

Celem warsztatów była nauka przyrządzania i degustacja typowego dania hiszpańskiego o nazwie „paella”.
hiszpaniaprogram 12W restauracji przygotowano dla nas świeże produkty: warzywa i mięso, które nasi uczniowie, pod czujnym okiem kucharza, kroili i kolejno wrzucali na rozgrzaną wielką patelnię. Do picia mieliśmy typowy hiszpański napój, czyli sangrię z lodem. hiszpaniaprogram 10Tak przygotowaną paellę zjedliśmy w pięknym otoczeniu, na wewnętrznym patio hotelu, gdzie można było podziwiać, typowe dla regionu Andaluzji, wielobarwne płytki.

W ramach projektu „Staże zagraniczne szansą zawodową młodzieży" Projekt Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”. Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego na zasadach programu ERASMUS+

loga zagranica 1Joanna Baszkiewicz-Macek
Bogusława Chrostek