szybki kontakt:ikona telefonu      ikona koperty
Wnioski on-line

malagawy 11W sobotę, dn. 11 maja, w godzinach porannych, wyjechaliśmy na wycieczkę do Malagi. Naszym przewodnikiem z ramienia Euromind był Jakub. Zwiedzanie Malagi rozpoczęliśmy od wejścia na wzgórze zamkowe, do punktu widokowego, z którego podziwialiśmy panoramę miasta.  Następnie zeszliśmy na plac Plaza de la Merced, przy którym stoi dom rodzinny Picassa, a obok na ławeczce „siedzi” sam artysta, z którym zrobiliśmy sobie zdjęcie. Stamtąd przeszliśmy pod ruiny Teatru Rzymskiego, który jest najstarszym zabytkiem w Maladze. Kolejnym punktem zwiedzania była katedra Malagi.

malagawy 1malagawy 2malagawy 4Jest to druga co do wielkości katedra Andaluzji. Spod katedry przeszliśmy przez port na najpopularniejszą plażę w mieście - La Malagueta, gdzie cieszyliśmy się słońcem i morzem. malagawy 3malagawy 5Szczęśliwi i z opalonymi nosami (i nie tylko) wróciliśmy do hotelu prosto na kolację.

malagawy 6malagawy 10W ramach projektu „Staże zagraniczne szansą zawodową młodzieży" Projekt Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”. Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego na zasadach programu ERASMUS+

loga zagranica 1J. Baszkiwecz- Macek

B. Chrostek 

logoset EFS, Kapitał Ludzki Narodowa Strategia Spójności, Przejdź na zawodostwo, Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA

Zespół Szkół w Sokołowie Młp.

ul. Lubelska 37, 36-050 Sokołów Młp.
tel/fax: 17 7729 009
e-mail: zssokolow@wp.pl