szybki kontakt:ikona telefonu      ikona koperty

Dzień 29 marca był w naszej szkole Dniem Otwartym. W godzinach od 8.00 do 14.00 odwiedziło nas blisko 300 gimnazjalistów i ósmoklasistów. Przybyły do nas liczne grupy młodzieży m.in. z Sokołowa, Trzebosi, Górna, Trzebuski, Nienadówki, Kamienia, Łowiska, Raniżowa, Jaty, Cholewianej Góry, Jeżowego. Młodzież goszcząca w naszej szkole została oprowadzona po szkole przez naszych uczniów - wolontariuszy, którzy zapoznali ich z naszą bogatą ofertą edukacyjną przewidzianą na rok szkolny 2019/2020 oraz pokazali wyposażenie niektórych sal lekcyjnych i klasopracowni przedmiotowych.

Goście mogli obejrzeć m.in. salę fizyczną i chemiczną, gdzie nauczyciele przygotowali ciekawe pokazy przedmiotowe. W salach zawodowych młodzież mogła zapoznać się z kierunkami proponowanymi przez naszą szkołę a także skosztować smakołyków przygotowanych przez uczniów i wziąć udział w różnych konkursach. Na koniec zwiedzania naszej szkoły zaprezentowało się koło strzeleckie „Strzelec”. Zaglądnąć można było jeszcze do naszej siłowni i sali gimnastycznej, a po drodze obejrzeć bogatą galerię zdjęć z projektów unijnych, staży zagranicznych i z życia szkoły.
Wszystkim odwiedzającym dziękujemy serdecznie za przybycie, a naszej młodzieży za zaangażowanie w reprezentowaniu placówki i zapoznanie z ofertą edukacyjną. Gimnazjalistom życzymy trafnych wyborów i powodzenia w przyszłości. Więcej zdjęć niebawem.

Anna Kozak

 

Szczęśliwy numerek:

Projekty:

logoset EFS, Kapitał Ludzki Narodowa Strategia Spójności, Przejdź na zawodostwo, Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA

Zespół Szkół w Sokołowie Młp.

ul. Lubelska 37, 36-050 Sokołów Młp.
tel/fax: 17 7729 009
e-mail: zssokolow@wp.pl