szybki kontakt:ikona telefonu      ikona koperty

zaowdy ful 316 marca 2019r., w hali sportowej Zespołu Szkół przy ul. Lubelskiej 37, odbył się halowy turniej piłki nożnej " ZSS FUTSAL CUP 2019" pod Patronatem Burmistrza Gminny i Miasta Sokołów Małopolski. Do zawodów zgłosiło się pięć szkół z naszej gminy: Szkoła Podstawowa z Górna, Wólki Niedźwiedzkiej, Trzebuski, Nienadówki nr1 i Sokołowa Młp. Zawody przeprowadzono systemem ”każdy z każdym”, czas gry wynosił 2x6 min. Zwycięzcą całego turnieju zostali chłopcy z Górna, wygrywając wszystkie mecze

zaowdy ful 2O miejscu 2,3 i 4 zadecydowały lepsze stosunki bramek, gdyż szkoły z Wólki Niedźwiedzkiej, Sokołowa i Nienadówki miały po tyle samo punktów. Najkorzystniej wypadła drużyna z Wólka Niedźwiedzkiej i zajęła drugie miejsce, na trzecim uplasowała się szkoła Nienadówka nr 1,czwarte przypadło chłopcom z Sokołowa Młp. i miejsce piąte dla drużyny z Trzebuski. Na koniec zmagań cały turniej podsumowali i wręczyli nagrody: pan Andrzej Ożóg Burmistrz GiM w Sokołowie Młp. i pan Antoni Kula Dyrektor ZS. Wszystkie szkoły otrzymały pamiątkowe dyplomy. Dodatkowo pierwsze trzy zespoły otrzymały puchary, a zwycięska drużyna nagrody rzeczowe w postaci plecaków. zaowdy ful 1Przyznano, także nagrodę indywidualną dla najlepszego strzelca turnieju, został nim Radosław Serwatka ze Szkoły Podstawowej z Górna.
Podziękowania kierujemy do pana Burmistrza Andrzeja Ożoga, za objęcie patronatem naszego turnieju i sfinansowanie nagród rzeczowych. Wszystkim uczestnikom i drużynom jeszcze raz gratulujemy!!! Zapraszamy za rok!!!
Piotr Kobylarz

 

Szczęśliwy numerek:

Projekty:

logoset EFS, Kapitał Ludzki Narodowa Strategia Spójności, Przejdź na zawodostwo, Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA

Zespół Szkół w Sokołowie Młp.

ul. Lubelska 37, 36-050 Sokołów Młp.
tel/fax: 17 7729 009
e-mail: zssokolow@wp.pl